Eventy, konferencje

Featured - slides

Eventy, konferencje

 

Eventy, konferencje

Hotele i obiekty Halo dysponują bogatą, dobrze wyposażoną bazą konferencyjną i eventową, która umożliwia organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, bankietów oraz innych wydarzeń. Poznaj nasz potencjał!

 

rzutnik

rzutnik

flipchart

flipchart

klimatyzacja

klimatyzacja

światło dzienne

śiatło dzienne

WiFi

wi-fi

zaciemnienie

zaciemnienie

Content Blocks

Halo Szczyrk

Jeśli szukasz idealnego miejsca do zorganizowania konferencji w Polsce, to hotel Halo Szczyrk w Szczyrku jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Ten nowoczesny obiekt oferuje przestronne i funkcjonalne sale konferencyjne, doskonałą obsługę oraz malownicze otoczenie górskie, które z pewnością zachwyci Twoich gości.

Zobacz więcej

Halo Toruń

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja konferencja będzie zorganizowana na najwyższym poziomie, hotel Halo Toruń to doskonały wybór. Dzięki przestronnym i funkcjonalnym salom konferencyjnym, kompleksowej obsłudze oraz idealnemu położeniu w centrum Torunia, Twój event będzie niezapomnianym doświadczeniem dla każdego uczestnika.

Zobacz więcej

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Hotele i obiekty Halo zlokalizowane są w popularnych górskich i nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych

oraz w centrach najpiękniejszych polskich miast.

Halo uwielbia być z ludźmi – dbać o ich dobre doświadczenia, szykować miłe niespodzianki,
inicjować inspirujące spotkania, celebrować codzienną gościnność.

Halo czerpie swój koloryt z bogactwa polskiej natury: zieleni lasów, czerwieni kwiecistych łąk, złota pól, błękitu morza.
Interpretujemy je na swój sposób: w barwie polnych kwiatów znajdziesz akcenty morskiego korala, w sosnowej zieleni – stonowany kolor bazylii.