Halo Hel

Featured - slides

Halo Hel

Halo Szczyrk

Halo! Odpocznij tu, gdzie każdy dzień to wakacje!

Chyba wszyscy odwiedzający Hel myślą czasem, by zatrzymać się w nim na dłużej. Halo Hel jest odpowiedzią na marzenia podróżników zauroczonych pięknem tego wyjątkowego zakątka Polski, osób pragnących niespiesznie zwiedzać okolicę, zostać w tym miejscu, gdy wieczorem opadnie kurz po licznie odwiedzających Hel jednodniowych turystach.

Zapraszamy Cię do spędzenia nocy na malowniczym Półwyspie Helskim! Znajdziecie tu piękne plaże, morskie krajobrazy, zabytki, a także rowerowe i piesze szlaki turystyczne. Wspaniałe zapachy lasów sosnowych mieszają się tu z morską bryzą. Niezapomniane wakacje na Półwyspie Helskim czekają na Ciebie!

Content Blocks


spokojnie

wygodnie

inspirująco


Halo! Moc atrakcji!

Na Helu nie można się nudzić. Halo Hel zlokalizowany jest 200 m od piaszczystej plaży, zaledwie kilka minut drogi od miejskiego deptaka, słynnego fokarium, portu rybackiego czy mariny.  

Zobacz w galerii

Pokoje

Halo Hel dysponuje eleganckimi, komfortowymi pokojami o powierzchni 30 m² utrzymanymi w przyjemnej, morskiej stylistyce. W pokojach rozdzielono część sypialną i salon dzienny.

Zobacz więcej

Dobrze wiedzieć

 • Unikalna lokalizacja
 • 200 metrów od plaży
 • 198 miejsc noclegowych
 • 54 pokoje z aneksami
 • Winda dla Gości
 • Aneksy kuchenne na każdym piętrze
 • Parking dla 36 samochodów
 • Przechowalnia rowerów
 • Wypożyczalnia sprzętu plażowego
 • Zwierzęta mile widziane
 • Internet w całym obiekcie

Halo! Akceptujemy zwierzęta

Halo Hel akceptuje zwierzęta domowe z wyłączeniem gatunków i ras niebezpiecznych. Przyjazd z pupilem prosimy zgłaszać podczas dokonywania rezerwacji. W przypadku braku zgłoszenia, obiekt zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zwierzęcia. Zwierzęta są przyjmowane w wybranych pokojach, które mogą być ograniczone dostępnością, w takim wypadku zaproponowany zostanie pobyt w najbliższym możliwym terminie. Cena 50 zł/doba

Na prośbę Gości zapewniamy miski dla pupili. Pokoje w Halo Hel wyposażone są w zawieszki informacyjne na klamki – mój pies/kot jest w pokoju. Dajemy klarowną informację dla personelu sprzątającego aby nie zakłócać spokojnego pobytu zwierzaka. Mimo lokalizacji w centrum miasta dysponujemy terenem zielonym przy parkingu przydatnym np. przy porannym szybkim wyprowadzeniu psa. 

Oferty

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Hotele i obiekty Halo zlokalizowane są w popularnych górskich i nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych

oraz w centrach najpiękniejszych polskich miast.

Halo uwielbia być z ludźmi – dbać o ich dobre doświadczenia, szykować miłe niespodzianki,
inicjować inspirujące spotkania, celebrować codzienną gościnność.

Halo czerpie swój koloryt z bogactwa polskiej natury: zieleni lasów, czerwieni kwiecistych łąk, złota pól, błękitu morza.
Interpretujemy je na swój sposób: w barwie polnych kwiatów znajdziesz akcenty morskiego korala, w sosnowej zieleni – stonowany kolor bazylii.