Dla aktywnych

Featured - slides

Dla aktywnych

Halo Szczyrk

Halo! Dla aktywnych!

Na osoby aktywne czeka sala gimnastyczna o powierzchni 12 x 24 m. Do dyspozycji naszych Gości jest również siłownia, na której można wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję fizyczną. Dla fanów ping-ponga mamy stół do gry.

Jeśli pogoda dopisze, warto skorzystać z naszej siłowni zewnętrznej. To świetna opcja dla tych, którzy chcą ćwiczyć na świeżym powietrzu i cieszyć się pięknymi widokami. Znajdziesz tu wiele przyrządów do ćwiczeń siłowych i cardio.


Content Blocks

SALA GIMNASTYCZNA

Sala gimnastyczna ma wymiary 12 x 24 m, posiada drewniany parkiet. Na sali znajdują się boiska do koszykówki, piłki ręcznej i siatkówki, a także drabinki do ćwiczeń.  Istnieje możliwość wynajęcia sali na wyłączność.

ROWEROWNIA / NARCIARNIA

Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjazdu bez własnego sprzętu sportowego, ucieszy Cię fakt, że Halo Szczyrk przygotował specjalne miejsce dedykowane do bezpiecznego przechowywania roweru lub nart podczas odpoczynku w górach. Nasza rowerownia i narciarnia dostępne są dla Gości bez dodatkowych opłat. Wygodne wejście do nich znajduje się na zewnątrz budynku.

SIŁOWNIA

Halo Szczyrk jest miejscem dla osób aktywnych.
Siłownia Halo Szczyrk znajduje się tuż przy sali gimnastycznej.
W pogodne dni można też skorzystać ze znajdującej się przy hotelu siłowni zewnętrznej.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.