Basen

Featured - slides

Basen

Halo Szczyrk

Halo! Czas na relaks!

Jeśli szukasz idealnego miejsca na relaks i aktywny wypoczynek w górach, Halo Szczyrk jest miejscem dla Ciebie! Oferujemy moc atrakcji, które urozmaicą Twój pobyt.

W Halo Szczyrk odpoczniesz, korzystając z całorocznego krytego basenu, a w sezonie letnim możesz opalać się na przyległym do basenu patio. Skorzystasz tu także z saunarium i strefy wypoczynku. Na aktywnych czeka sala gimnastyczna, siłownia oraz stół pingpongowy, a przy ładnej pogodzie – siłownia zewnętrzna.

Content Blocks

Basen

Kryty całoroczny basen Halo Szczyrk ma wymiary 6 x 12 m i głębokości 1-1,8 m. Dodatkową atrakcją basenu są bicze wodne oraz jacuzzi, które pozwolą na pełne odprężenie, rozmasują też zbolałe po trudach górskich wędrówek mięśnie. Przy basenie znajduje się widokowe patio.

Sauny

W górskim hotelu Halo Szczyrk możesz skorzystać ze strefy saun, które pomogą Ci zrelaksować się i zregenerować siły po dniu spędzonym na nartach lub pieszych wędrówkach. To doskonałe miejsce odpoczynku dla ciała i ducha. Korzystanie z sauny przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

Sauna sucha

Wilgotność w saunie przeważnie nie przekracza 10%. Jej temperatura waha się od 70 do 100 stopni Celsjusza. Dzięki pobytowi w saunie skóra nagrzewa się uwalniając toksyny i pot. W saunie suchej poprawia się wydolność oddechowo-krążeniowa organizmu.

Sauna mokra

Sauna mokra doskonale wpływa na skórę i układ krwionośny. Temperatura w saunie wynosi około 70 stopni Celsjusza, co przy wilgotności nie przekraczającej 40% stanowi najlepsze środowisko do odpoczynku. Warunki panujące w saunie mogą być regulowane przez użytkowników. Parę wytwarza się przez bardziej lub mniej intensywne polewanie gorących kamieni. 

Strefa relaksu

Strefa relaksu jest miejscem dla osób szukających wytchnienia, wyciszenia i regeneracji. Czekają tu na Gości wygodne leżaki, a w tle słychać łagodną muzykę, która pozwoli wyciszyć się i odprężyć.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.