Dla dzieci

Featured - slides

Dla dzieci

Halo Szczyrk

Halo! Dla dzieci!

 

Mali Goście w Halo Szczyrk nie mogą się nudzić. Przygotowano tu dla nich dedykowaną salę zabaw. W recepcji dostępne są gry planszowe dla dzieci, a dla aktywnych jest: basen oraz sala gimnastyczna.

Na terenie Halo Szczyrk znajduje się także przestronny plac zabaw, który jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Znajdą się tu huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice i wiele innych atrakcji dla najmłodszych, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Ponadto, w wysokim sezonie, oferujemy także zajęcia z naszym doświadczonym animatorem. Będą to różnorodne zabawy i konkursy, które dostarczą dzieciom wiele radości i emocji. Dzięki temu, dzieci mają okazję do integracji i poznania nowych przyjaciół.

Dla starszych dzieci mamy również wiele ciekawych rozrywek. Na terenie hotelu znajduje się stół do ping ponga oraz piłkarzyki, które zapewnią godziny wspaniałej zabawy. Dzięki atrakcjom dostępnym w hotelu, dzieci będą miały wiele okazji do spędzania czasu i zabawy w gronie rówieśników.

Wszystkie te atrakcje są dostępne dla naszych gości bez dodatkowych opłat. Zapytaj też o możliwość skorzystania z płatnej opieki nad dziećmi.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie się bawić i cieszyć wakacjami, to hotel Halo Szczyrk jest idealnym wyborem. Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla dzieci, które sprawią, że ich pobyt u nas będzie niezapomniany!

Content Blocks

  • zewnętrzny plac zabaw
  • sala zabaw
  • zajęcia z animatorem
  • ping-pong
  • piłkarzyki

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Hotele i obiekty Halo zlokalizowane są w popularnych górskich i nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych

oraz w centrach najpiękniejszych polskich miast.

Halo uwielbia być z ludźmi – dbać o ich dobre doświadczenia, szykować miłe niespodzianki,
inicjować inspirujące spotkania, celebrować codzienną gościnność.

Halo czerpie swój koloryt z bogactwa polskiej natury: zieleni lasów, czerwieni kwiecistych łąk, złota pól, błękitu morza.
Interpretujemy je na swój sposób: w barwie polnych kwiatów znajdziesz akcenty morskiego korala, w sosnowej zieleni – stonowany kolor bazylii.