Halo Szczecin

Featured - slides

Halo Szczecin

Halo Szczecin

Halo! Szczecin! Odpocznij w klimatycznym miejscu!

Zanocuj w klimatycznym, butikowym hotelu Halo Szczecin, położonym w pobliżu zabytkowego centrum miasta.

Szczecin nazywany jest często Paryżem Północy, a zachowany w Śródmieściu układ przestrzenny pochodzi z XIX w. i wyraźnie nawiązuje do paryskich założeń urbanistycznych z okrągłymi placami i promieniście odchodzącymi od nich osiami ulic.

Content Blocks


spokojnie

wygodnie

inspirująco


Halo! Już otwarte!

Na dobry początek oferujemy specjalną cenę z rabatem 20% od ceny dnia.

Rabat obowiązuje na rezerwacje złożone na przyjazdy do końca kwietnia 2024r.

 Rezerwuj teraz

Halo! Zjedz coś pysznego!

W podziemiach Halo Szczecin znajduje się przytulna restauracja Rycerska.

Jej pełne historii wnętrza, w połączeniu z nowoczesnym wystrojem i elegancką, aczkolwiek niezobowiązującą atmosferą, inspirują i emanują pozytywną energią.

Restauracja Rycerska jest nie tylko miejscem, w którym można smacznie zjeść, ale również umówić się na kameralne spotkanie.  

Zobacz więcej

Halo! Jak tu trafić!

Halo Szczecin ze względu na swą wyjątkową lokalizację dedykowany jest Gościom przybywającym tu w celach biznesowych oraz turystom.
Dworzec Główny znajduje się w odległości poniżej 1 km do obiektu, podobnie Zamek Książąt Pomorskich czy Plac Grunwaldzki. Z tętniącego nocnym życiem Deptaka Bogusława wrócisz w 10 minut piechotą, a ze słynnej na całą Polskę Filharmonii Szczecińskiej zaledwie w kwadrans.

Zobacz więcej

Halo! Jak pięknie!

Halo Szczecin mieści się w przepięknie zrewitalizowanym budynku dawnych pruskich koszar wojskowych. Styliści wykorzystali unikalną, zabytkową tkankę budynku, tworząc tu wnętrza łączące w harmonijny sposób nowoczesność, funkcjonalność i komfort. Inspirując się światem muzyki (wszak to w Szczecinie jest słynna Filharmonia), wprowadzono do wystroju ozdobne motywy graficzne, związane z tą dziedziną sztuki.

Zobacz galerię

Imprezy rodzinne

Halo Szczecin jest wspaniałym miejscem na organizację rodzinnych uroczystości, takich jak kameralne wesele, przyjęcie komunijne czy inne wyjątkowe wydarzenia. Nasz doświadczony personel przedstawi Ci spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zadbanie o każdy detal, abyś mógł całkowicie skoncentrować się na byciu razem ze swoimi gośćmi.

Zobacz więcej

Konferencje

W Halo Szczecin zorganizujesz szkolenie, spotkanie biznesowe lub niewielką konferencję. Obiekt dysponuje nowocześnie urządzoną, klimatyzowaną salą konferencyjną o powierzchni 45 m², posiadającą dostęp do światła dziennego. Zorganizujesz w niej spotkanie nawet dla 52 osób. Sala ma możliwość podzielenia jej na dwa mniejsze boardroomy (21 i 24 m²), do organizowania w nich kameralnych spotkań i pracy w podzespołach.

Jeżeli planujesz spotkanie/konferencję/szkolenie – skontaktuj się z nami! 

Zobacz więcej

Dobrze wiedzieć

  • doskonała lokalizacja
  • 52 miejsca noclegowe
  • 33 pokoje
  • parking
  • miejsce dla autokaru
  • szybki Internet w pokojach
  • sale konferencyjne
  • restauracja

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Hotele i obiekty Halo zlokalizowane są w popularnych górskich i nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych

oraz w centrach najpiękniejszych polskich miast.

Halo uwielbia być z ludźmi – dbać o ich dobre doświadczenia, szykować miłe niespodzianki,
inicjować inspirujące spotkania, celebrować codzienną gościnność.

Halo czerpie swój koloryt z bogactwa polskiej natury: zieleni lasów, czerwieni kwiecistych łąk, złota pól, błękitu morza.
Interpretujemy je na swój sposób: w barwie polnych kwiatów znajdziesz akcenty morskiego korala, w sosnowej zieleni – stonowany kolor bazylii.