Halo Szczyrk

Featured - slides

Halo Szczyrk

Halo Szczyrk

Halo! Szczyrk! Odpocznij z TAKIM widokiem!

Odwiedź nasz hotel położony u stóp gór, gdzie odkryjesz wyjątkowe lokalne jedzenie, komfort w nowoczesnym wydaniu i... widoki, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Do Twojej dyspozycji jest basen, jacuzzi, saunarium, strefa wypoczynku, a nawet sala gimnastyczna z boiskami do piłki ręcznej i koszykówki, siłownia oraz stół pingpongowy.

Content Blocks


spokojnie

wygodnie

inspirująco


Halo! Zjedz coś pysznego!

Celebruj chwilę. W hotelowej restauracji Halo Szczyrk z radością zaczynać będziesz każdy dzień. Bufety śniadaniowe obfitują w świeże i pachnące produkty. Wnętrze restauracji sprzyjają porannym spotkaniom i rozmowom.

Zobacz więcej

Dla naszych małych Gości

Mali Goście w Halo Szczyrk nie mogą się nudzić. Przygotowaliśmy dedykowaną salę zabaw dla dzieci oraz zewnętrzny plac zabaw.

Zobacz więcej

Halo! Jak tu pięknie!

Jednym z największych atutów Halo Szczyrk jest przepiękny widok na góry i szczyt Skrzycznego. Hotel położony jest wśród zieleni.

Zobacz galerię

Halo! Czas na relaks!

W Halo Szczyrk odpoczniesz na krytym basenie, o wymiarach 6 x 12 m i głębokości 1-1,8 m, z biczami wodnymi i jacuzzi.

Zobacz więcej

Imprezy rodzinne

Wesele, przyjęcie komunijne, wydarzenie specjalne – wszystko to z widokiem na górskie szczyty. Halo Szczyrk to doskonałe miejsce do organizacji rodzinnych spotkań.

Zobacz więcej

Konferencje

Jeśli lubisz łączyć wypoczynek z biznesem, w Halo Szczyrk mamy dla Ciebie dwie wielofunkcyjne, dobrze wyposażone sale z dostępem do światła dziennego,

Zobacz więcej

Dobrze wiedzieć

  • doskonała lokalizacja
  • 95 nowoczesnych pokoi
  • 70 miejsc parkingowych
  • basen z widokowym tarasem
  • atrakcje dla dzieci
  • rozległy teren zielony
  • zwierzęta mile widziane
  • Internet w pokojach
  • 2 sale konferencyjne
  • sala gimnastyczna

Halo! Akceptujemy zwierzęta

Halo Szczyrk akceptuje zwierzęta domowe z wyłączeniem gatunków i ras niebezpiecznych. Przyjazd z pupilem prosimy zgłaszać podczas dokonywania rezerwacji. W przypadku braku zgłoszenia, hotel zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zwierzęcia. Zwierzęta są przyjmowane w wybranych pokojach, które mogą być ograniczone dostępnością, w takim wypadku zaproponowany zostanie pobyt w najbliższym możliwym terminie. Cena 50,00 zł/ doba.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Halo! Rezerwuj bezpośrednio.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze ceny i atrakcyjne warunki anulacji. Jeśli prezentowane oferty nie spełnią Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami.

Oferty