Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

 

Halo! Nowe miejsce na wesele marzeń!!

W otoczeniu malowniczych szczytów Beskidu Ślaskiego, na zboczu Klimczoka znajduje się wyjątkowy hotel. To nowoczesny Halo Szczyrk. Może on stać się miejscem, które na zawsze zapisze się w Waszej historii, do którego z sentymentem i radością będziecie powracać w kolejnych latach małżeństwa.

Content Blocks

Zapraszamy
do kontaktu

Angelika Góra:

tel: +48 728 873 704
e mail: angelika.gora@halohotele.pl

Ewelina Golebiowska-Czaja:

tel: +48 606 775 816,
e mail: ewelina.golebiowska-czaja@halohotele.pl

Zobacz ofertę

Sala bankietowa


Przestronna, klimatyzowana sala o regulowanej powierzchni, może zostać elastycznie dopasowana do wielkości wydarzenia. W Halo Szczyrk zrealizujemy uroczystość nawet dla 190 Gości. Panoramiczne okna sali bankietowej, z których roztacza się wyjątkowy widok na perłę Beskidu Śląskiego – Skrzyczne, tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

POKOJE DLA WAS I WASZYCH GOŚCI


Młodej Parze – w cenie wesela – na czas wydarzenia oddajemy do dyspozycji wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z bajecznym widokiem. Znajduje się on na najwyższej kondygnacji hotelu Halo Szczyrk. W ofercie obiektu znajduje się także 95 pokoi i apartamentów, charakteryzujących się zróżnicowanym, ale zawsze nowoczesnym i przemyślanym wystrojem – w nich mogą zatrzymać się Wasi Goście.

Zewnętrzny taras


Zewnętrzny taras to wymarzona lokalizacja dla ceremonii ślubnej lub powitania weselników. W otoczeniu budynku znajduje się również wiele malowniczych miejsc na ślubną sesję zdjęciową lub wyjątkowe zdjęcia z najbliższymi.

Dodatkowe atrakcje obiektu


W Halo Szczyrk Goście korzystający z oferty noclegowej mają do swojej dyspozycji: basen, saunarium ze strefą odpoczynku, salę gimnastyczną i pokój do treningów. Dla dzieci przygotowana jest sala zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw. 

Skomponujcie ulubione menu


W Halo Szczyrk wyznajemy zasadę, iż dobra uczta powinna zachwycać wszystkie zmysły biesiadników. Proponujemy Wam nasze sprawdzone, autorskie przepisy. Ich bazą są najwyższej jakości soczyste mięsa, delikatne ryby i aromatyczne przyprawy. Wybierzcie jedno spośród trzech propozycji menu, a następnie spośród proponowanych potraw – te właśnie przygotujemy dla Was w dniu wesela.

Zobacz ofertę

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Hotele i obiekty Halo zlokalizowane są w popularnych górskich i nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych

oraz w centrach najpiękniejszych polskich miast.

Halo uwielbia być z ludźmi – dbać o ich dobre doświadczenia, szykować miłe niespodzianki,
inicjować inspirujące spotkania, celebrować codzienną gościnność.

Halo czerpie swój koloryt z bogactwa polskiej natury: zieleni lasów, czerwieni kwiecistych łąk, złota pól, błękitu morza.
Interpretujemy je na swój sposób: w barwie polnych kwiatów znajdziesz akcenty morskiego korala, w sosnowej zieleni – stonowany kolor bazylii.

Oferty